ARK "Ukraine"

Inspired by Traditional, we create New  - iconic art products, which will become Ukrainian "cultural visiting card" in the world.


For us Tradition is "not worshipping the ashes, but passing on the fire" to the next generations. We have received a great treasure - all that Ukrainians have created for thousands of years of their existence. Now it is our responsibility to preserve, multiply and pass on the "spiritual treasure" of the nation.

more about mission

пасажири Ковчегу

Ярина Винницька Ковчег Україна
Ярина Винницька

ініціаторка і креативна продюсерка проекту

Жадан Ковчег "Україна" Птах
Сергій Жадан

український поет

ДахаБраха Ковчег "Україна"
ДахаБраха

український етно-гурт

Дмитро Осипов

співзасновник платформи, меценат

Тарас Лозинський

колекціонер, засновник Львівського Інституту колекціонерства

Остап Лозинський

художник, колекціонер

Хорея Козацька Тарас Компаніченко
Хорея Козацька

гурт стародавньої української музики

Компаніченко Хорея козацька Ковчег "Україна"
Тарас Компаніченко

кобзар, керівник гурту "Хорея Козацька"

КУРБАСИ

етно-гурт

Наталка Попович

засновниця One Philosophy Group

Віталій Портников

журналіст, публіцист

Оксана Івасюк

науковець і викладач, сестра Володимира Івасюка

Домініка Чекун Ковчег Україна
Домініка Чекун

хранителька традиційного співу Полісся

Уляна Горбачевська

українська співачка

Євген Станкович

легендарний український композитор

Золтан Алмаші

український композитор, віолончеліст

музика

уся музика
Строй Ковчег, Ною!

Старовинний бароковий кант “Ной” в обробці сучасного українського композитора Івана Небесного став фінальною піснею грандіозного концерту Ковчег “Україна” – концерту, що вмістив Х століть української музики. 

На палубі Ковчегу зібрались всі його учасники, щоб закликати українців будувати свій культурний Ковчег, аби врятувати скарби української культурної спадщини і власну ідентичність – “Строй свій Ковчег, український Ною!“

Детальніше
Жадан і ДахаБраха "Птах"


Спеціально для проекту Ковчег “Україна” найзнаковіший поет сучасної України Сергій Жадан розповів історію про Ноя на український лад, а ДахаБраха поклала цей символічний текст на музику – і вийшов новий альтернативний гімн України! 

Цей текст треба терміново вчити напам’ять і повторювати щодня як молитву.

Детальніше
Золтан Алмаші "Становлення"


У ніч на Купайла – найкоротшу і наймагічнішу ніч року – природа сягає своєї кульмінації  і вибухає магічною квіткою папороті, трави і зілля набувають своєї максимальної сили, усе живе пускається в оргазмічний танок. Учасники магічного дійства проходять очищення вогнем і водою – стрибають через багаття, купаються у джерелах. І цей екстаз усього живого геніально передав сучасний український композитор Золтан Алмаші.

Детальніше
Уляна Горбачевська і "Дударик": різдвяний ірмосРіздвяний духовний напів “Волхви перськії” та старовинна колядка з Коломиї у виконанні Національної чоловічої хорової капели "Дударик" і Уляни Горбачевської. 


Детальніше
Вікторія Польова "Святий Боже"


Творчість Вікторії Польової – це нове життя тисячолітнього Традиції, це вічні істини, викладені новаторською музичною мовою. В її музиці немає нервових, агресивних, метушливих ритмів. Це – світ медитативного звучання і споглядання.

Детальніше
ДАХАБРАХА "Пливе човен"

Ексклюзивно для проекту Ковчег “Україна” – найвідоміший український гурт ДахаБраха вперше зіграв з великим симфонічним оркестром!

Унікальне звучання ДахиБрахи набуває просто грандіозного масштабу, а проста народна пісня “Пливе човен” перетворюється на епічну кантату за допомогою Молодіжного оркестру України під керівництвом Оксани Линів і двох хорів - Національної хорової капели “Дударик” і Дівочого камерного хору ім. Лисенка.

Детальніше

читанка

Ковчег “Україна”
ярина винницька Що таке Ковчег “Україна”?

Для нас традиціійна культура – це те, що росте з кореня, з цієї землі. Не законсервований музейний експонат, а жива культурна вібрація. Вона пульсує у народних піснях, віршах Шевченка і Жадана, в текстах Стефаника і Прохаська, музиці Лисенка і ДахиБрахи. Це ж та сама вібрація. І ми прагнемо її вберегти.

читати
Ярина Винницька "Ковчег "Україна"
ярина винницька Ярина Винницька про свій Ковчег "Україна"
читати
жадан Сергій Жадан "Птах" – гімн платформи "Ковчег" [вивчити напам'ять]
читати
артбуки платформи Ковчег "Україна"
артбуки Найкращі книги про Україну у вільному доступі

Видання культурної платформи "Ковчег "Україна" – вишукані артбуки, подарункові фотоальбоми, дитячі казки – це гімн українській традиційній культурі. Вони стали неофіційними державними подарунками, адже опинились в бібліотеках багатьох президентів, патріархів, знакових особистостей. І ми щасливі, що світ бачить нашу культуру в такій поліграфічній “золотій” рамі. Тепер ці видання виставлені у вільний доступ для усіх охочих пізнавати українську культуру.

читати

традиції

усі традиції
Розп`яття
Притча про багача і бідного Лазаря
Богородиця-Годувальниця
Святий Ілля
свята Варвара
Св. Юрій
Богородиця-Покрова
Розп`яття
Святий Ілля

Гуцульська ікона на склі [приватна збірка Остапа Лозинського]. Унікальне явище в українській іконографії кінця ХІХ - поч. ХХ ст. – самобутні і легко впізнавані, мальовані на склі дзвінкою червоною барвою (тому ці образú ще називали «червоними»).

Детальніше

Унікальна колекція українських килимів з приватних збірок. Килими полтавської традиції – це виткані кольоровою вовною райські сади. Їх легко впізнати за пишним рослинним орнаментом і рамкою з в’юнкої квіткової гірлянди. Центрами килимарства на Полтавщині були Диканька, Сорочинці, Решетилівка, Золотоноша, Нові Санжари.

Детальніше

Унікальна гуцульська кераміка з приватних збірок Львівського Інституту колекціонерства. Ці шедеври світового рівня, створені українським народним генієм, – наша культурна візитівка у світі. Кахлі і миски ХVІІІ-ХІХ ст., якими захоплювався сам імператор Франц-Йосиф, тепер у вільному доступі на нашому сайті.

Детальніше

Українські писанки. Символ бога Сонця, воскресіння й весняного відродження, тому з давніх-давен українці розмальовують яйця птахів магічними знаками за допомогою воску і барвників. Писанки малюють уподовж Великого посту, таким чином готуючись до Великодня.

Детальніше

партнери

Генеральні партнери

Медіа партнери

Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:kovcheh.ukraina@gmail.com