концерт Ковчег "Україна" 2020

Уляна Горбачевська і гурт KURBASY: весільні ладканки

Народні весільні ладканки з Поділля і Полтавщини. Ладкання – давній магічний весільний звичай родом з язичницьких часів. Слово походить від імен дохристиянських покровителів родини Лада і Лади – богів кохання і весни. Самі ж ладкальниці – як античний хор – є надзвичайно важливими учасницями весілля: вони коментують, провадять, керують усіма етапами обрядового дійства.

more details
Олександр Козаренко: П’ять весільних ладкань з Покуття

Камерна кантата  «П’ять  весільних  ладкань  з  Покуття» – твір, у  якому композитор Олександр Козаренко звертається до весільної обрядовості. Написана  для солістки (народного голосу)  і камерного ансамблю.

more details
Мирослав Скорик: Хиляються ворота, концерт Ковчег Україна

Пам'яті великого Маестро. Класик української музики, Герой України, лавреат Шевченківської премії, автор симфонічної і камерної музики, звукових доріжок до понад 40 фільмів, зокрема, і «Тіней забутих предків» Параджанова Мирослав Скорик у концерті Ковчег "Україна".

more details
Леся Дичко: “Петрівочка” з кантати “Чотири пори року”

Кантата “Пори року” (слова народні) була написана Лесею Дичко у 1973 році і стала хрестоматійним твором української музики. Парадоксально, але вперше цілісно твір був виконаний лише 30 років після його написання. Сталося це у дрогобицькому Соборі Святої Трійці у 2004 році.

more details
Леонід Грабовський: колискова з циклу «Чотири українських пісні» для хору і симфонічного оркестру

Однією з симфонічних перлин нашої концертної програми стала "Колискова" Леоніда Грабовського – третя з циклу «Чотири українські народні пісні» для хору та симфонічного оркестру. Це була дипломна робота випускника Київської консерваторії (1959) з присвятою своєму першому вчителю – Левкові Ревуцькому.

more details
Євген Станкович: колисковаЦя колискова була спеціально створена для фольк-опери "Цвіт папороті"Євген Станкович понад рік працював з фольклорними першоджерелами, переслухав тисячі пісень і нарешті знайшов – ту саму колискову.

more details
Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:kovcheh.ukraina@gmail.com