українська класична музика

Володимир Івасюк: сюїта-варіація на тему народної пісні “Суха верба” для камерного оркестру

Володимир Івасюк – культова постать української музики кінця ХХ ст. в жанрі естрадної пісні. Але мало хто знає Івасюка як талановитого академічного композитора. Вже навчаючись у Львівській консерваторії, студент Володя Івасюк був знаменитим: Софія Ротару перемогла на фестивалі «Сопот–77» з його піснею «У долі своя весна», вийшли  у світ платівка-гігант «Пісні Володимира Івасюка співає Софія Ротару» та його авторська збірка «Моя пісня», були зняті телевізійні фільми «Червона рута» та «Пісня завжди з нами», які принесли Івасюкові шалену популярність.

Детальніше
Олександр Козаренко: П’ять весільних ладкань з Покуття

Камерна кантата  «П’ять  весільних  ладкань  з  Покуття» – твір, у  якому композитор Олександр Козаренко звертається до весільної обрядовості. Написана  для солістки (народного голосу)  і камерного ансамблю.

Детальніше
Мирослав Скорик: Хиляються ворота, концерт Ковчег Україна

Пам'яті великого Маестро. Класик української музики, Герой України, лавреат Шевченківської премії, автор симфонічної і камерної музики, звукових доріжок до понад 40 фільмів, зокрема, і «Тіней забутих предків» Параджанова Мирослав Скорик у концерті Ковчег "Україна".

Детальніше
Леся Дичко: “Петрівочка” з кантати “Чотири пори року”

Кантата “Пори року” (слова народні) була написана Лесею Дичко у 1973 році і стала хрестоматійним твором української музики. Парадоксально, але вперше цілісно твір був виконаний лише 30 років після його написання. Сталося це у дрогобицькому Соборі Святої Трійці у 2004 році.

Детальніше
Леонід Грабовський: колискова з циклу «Чотири українських пісні» для хору і симфонічного оркестру

Однією з симфонічних перлин нашої концертної програми стала "Колискова" Леоніда Грабовського – третя з циклу «Чотири українські народні пісні» для хору та симфонічного оркестру. Це була дипломна робота випускника Київської консерваторії (1959) з присвятою своєму першому вчителю – Левкові Ревуцькому.

Детальніше
Євген Станкович: колисковаЦя колискова була спеціально створена для фольк-опери "Цвіт папороті"Євген Станкович понад рік працював з фольклорними першоджерелами, переслухав тисячі пісень і нарешті знайшов – ту саму колискову.

Детальніше
Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:kovcheh.ukraina@gmail.com