концерт Ковчег "Україна" 2020

Іван Небесний "Щедрик"

Різдвяний гімн планети був колись скромною українською щедрівкою-мантрою на три ноти. Потім до роботи взявся геніальний український композитор Микола Леонтович і працював над обробкою цих "трьох нот" усе своє життя (існує п'ять авторських редакцій твору). 

У концерті Ковчег "Україна" зазвучить інша версія "Щедрика" – від сучасного і не менш талановитого українського композитора Івана Небесного.


Детальніше
Дмитро Бортнянський: концерт ре-мажор для чембало


Особлива версія концерту Бортнянського – у нашому концерті Ковчег "Україна" партію чембало доручено бандурі. Це нагода ще раз переконатися в надзвичайних можливостях нашого інструменту, і пригадати давню традицію придворних капел бандуристів.


Детальніше
Домініка Чекун. Початок

85-річна співачка з села Старі Коні Зарічненського р-ну Рівненської обл. Хранителька архаїчного ритуального співу Полісся. Вона – вісь концерту, головний його звук і базова вібрація. Звучання її голосу – сакральне, якесь навіть шаманське – відганяє “злих духів”, і, як тібетська чаша, очищує ментальний простір від злих думок.

Детальніше
Вікторія Польова "Святий Боже"


Творчість Вікторії Польової – це нове життя тисячолітнього Традиції, це вічні істини, викладені новаторською музичною мовою. В її музиці немає нервових, агресивних, метушливих ритмів. Це – світ медитативного звучання і споглядання.

Детальніше
Золтан Алмаші "Становлення"


У ніч на Купайла – найкоротшу і наймагічнішу ніч року – природа сягає своєї кульмінації  і вибухає магічною квіткою папороті, трави і зілля набувають своєї максимальної сили, усе живе пускається в оргазмічний танок. Учасники магічного дійства проходять очищення вогнем і водою – стрибають через багаття, купаються у джерелах. І цей екстаз усього живого геніально передав сучасний український композитор Золтан Алмаші.

Детальніше
Хорея Козацька "Ангели, знижайтеся"

Детальніше
Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:[email protected]