артбук Скриня. Речі Сили

Скриня. Речі Сили

«Скриня. Речі сили» - це книга, що закохає українців у самих себе. Ексклюзивне подарункове видання зі спецефектами - витинання, тиснення золотом, друк на прозорій та напівпрозорій основі, ефекти об'ємності. 

Арт-бук «Скриня. Речі Сили» — це спроба систематизувати те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. Речі ужиткові, але настільки прекрасні, що мимоволі погоджуєшся із визначенням «неземна краса». Вони справді родом з «кращого світу» і служать нам порталами у «paradise city where the grass is green and the girls are pretty». 

Ми об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. Це речі не прості, а чарівні… Це Речі Сили. З ними у домі стає добре, затишно… бо ви опиняєтеся «за тишею». 

Артбук став книгою-візитівкою України, опинився у бібліотеках багатьох президентів і відомих світових діячів, був перекладений англійською і французькою мовами. Створили артбук Ярина Винницька, Юлія Табенська і Дмитро Осипов.

[використання ілюстрацій та фотографій видання з метою публічного некомерційного чи комерційного показу заборонено]

Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:kovcheh.ukraina@gmail.com