Ковчег Жадана: поет скликає друзів на концерт

Співпраця культурної платформи Ковчег "Україна" і Сергія Жадана розпочалася у 2020 році з вірша ПТАХ  – Сергій створив його спеціального для нашого музичного Ковчегу. Але вийшов не просто вірш, а ціле символічно-архетипічне пророцтво про Україну рівня Шевченкового заповіту. І концентрована енергія вірша вимагала нових інкарнацій – свіжих творчих проєктів.
Тож наш символічний Птах продовжив свій лет – співзасновниця культурної платформи Ярина Винницька і Сергій Жадан домовились видати разом артбук поезій Жадана, які стали піснями, а згодом народилась ідея запросити усіх цих виконавців зіграти разом в одному спільному концерті – зібрати такий собі "Жаданівський ковчег" друзів. А це, "на мінуточку", ДахаБраха, Святослав Вакарчук, Dakh Daughters, Іван Леньо і Kozak system, Тарас Чубай, Мертвий півень, Соломія Чубай, Мар'яна Садовська, ТНМК, білоруси з Brutto і легендарними "Середніми віками" та багато інших. 


Вже були заплановані концерти на осінь 2022 в Маріуполі, Волновасі, Краматорську. Але війна внесла свої корективи у гастрольні плани команди. І ось – хоч і у неповному складі, але перший концерт із серії запланованих відбудеться 18 грудня у Польщі – Жадан і його друзі збираються у Кракові. А згодом обіцяють концерти й в Україні.

Запрошуємо наших польських друзів і всіх українців у Польщі на концерт, а шанувальників Сергія у інших містах закликаємо слідкувати за польотом нашого Птаха – і до зустрічі на наступних концертах! Весь прибуток від концертів буде спрямовано на підтримку України.

Kovcheh
Address:ADDRESS STREET City, Country
Email:kovcheh.ukraina@gmail.com